Privatumas


Šios skilties tikslas – parodyti, kaip mes vertiname Jūsų privatumą ir atskleisti, kaip naudojame Jūsų pateiktus asmens duomenis. UAB „Teleklinika“ remiasi saugumo, diskretiškumo, konfidencialumo ir efektyvumo principais.

Mes siekiame nepažeisti verslo principų, kurie padėjo mums tapti pirmaujančia telemedicinos paslaugų kompanija, siekiame neprarasti tolesnių verslo vystymo galimybių sulaužydami konfidencialumo principą.

Mes laikomės atviros privatumo politikos:

· Neatskleidžiame jokių jūsų asmens duomenų trečiosioms šalims.

· Nerenkame asmeninės informacijos jokiems kitiems, su Jūsų konsultacija nesusijusiems tikslams.

· Dirbame vadovaudamiesi Europos Sąjungos duomenų apsaugos įstatymu.

Jūsų asmens duomenys prieinami tik jus konsultuojančiam Teleklinikos specialistui.

Klientų konsultacijų informacija ištrinama po 15 kalendorinių dienų nuo paskutinio veiksmo joje.

Jūsų finansinė informacija, įskaitant Jūsų kreditinės kortelės duomenis, yra nesaugoma ir mums neprieinama, ją apdoroja UAB „EVP International“ ir PayPal S.à r.l. & Cie, S.C.A. Todėl, kaskart perkant mūsų paslaugas, Jums teks įvestį finansinius duomenis iš naujo.

Visi Jūsų asmens duomenys yra saugomi mūsų serveriuose, kurie yra saugomi viename iš saugiausių Centrinės Europoje vietų. Serveriai apsaugoti fizinėmis ir programinėmis technologijomis, kokias naudoja bankai ir vyriausybinės institucijos.

Jūs galite reikalauti, kad po konsultacijos jūsų asmens duomenys būtų pašalinti iš sistemos.

Mūsų serveriuose įdiegtos aukščiausios saugumo technologijos, reguliariai daromos visų duomenų atsarginės kopijos.

Tiek interneto platformoje, tiek mobiliose aplikacijose įdiegti aukšto saugumo lygio SSL 256bit sertifikatai, kurie užtikrina, kad duomenys perdavimo metu nepateks trečiosioms šalims, o išvesties kodai - šifruojami.