Konsultacijų sąrašas


Vaikų gydytojas

Pediatrai (vaikų ligų gydytojai) rūpinasi vaikų ir paauglių sveikatos priežiūra. Mūsų specialistai specializuojasi kūdikių ir jauniausių pacientų priežiūroje. Jie gali  konsultuoti mažiausius, jiems sunegalavus ir apie tinkamą jų priežiūrą.

Teleklinika yra vienintelis licenzijuotas nuotolinės medicinos centras Lietuvoje, kurio konsultantai pediatrai (vaikų ligų gydytojai) konsultuoja internetu. Mums visai nesvarbu, kur Jūs esate, pas mus nėra eilių, todėl patyrusių specialistų konsultacijos sulauksite greitai.

Konsultuotis Teleklinikoje labai paprasta. Jums reikia užsiregistruoti ir užpildyti klausimyną apie nusiskundimus. Jeigu gydytojui reikės papildomos informacijos, Jums bus atsiųstas elektroninis laiškas su prašymu papildyti savo užklausą. Taip pat, jei Jums gydytojo išvada bus neaiški, nesuprantama, galėsite dar kartą paklausti gydytojo patikslinimo nemokamai. Atsakymą galėsite dar kartą peržiūrėti prisijungę prie Teleklinika.lt svetainės.

 

Konsultacijos kaina: 10,95 €
Daugiau informacijos apie apmokėjimo būdus rasite čia
 
 

KODEL VERTA KONSULTUOTIS TELEKLINIKOJE?
  • Konsultacija iš namų – Teleklinikoje galite konsultuotis su gydytojais internetu visais Jums rūpimais sveikatos klausimais. Nereikės niekur vykti, todėl sutaupysite laiką ir transporto išlaidas.
  • Geriausi Lietuvos gydytojai – Teleklinikoje jus gaunate galimybę be eilių ir siuntimo konsultuotis su vienais iš geriausių savo srities specialistų Lietuvoje.
  • Greitas ir išsamus atsakymas – Konsultacijos atsakymą gausite greičiau nei per 24h, net jei užpildysite klausimyną savaitgalį ar ne darbo valandomis.
  • Galimybė konsultuotis anonimiškai – Jei pageidaujate, pildant klausimyną galite nurodyti konsultaciją pateikti anonimiškai. Tada gydytojas nematys jūsų vardo, pavardės ar kitų jūsų asmeninių detalių.

Konsultantai