Konsultacijų sąrašas


Ginekologija

Tai medicinos šaka, tirianti moters lytinių organų anatomiją, fiziologiją, ligų diagnostiką, gydymą ir profilaktiką. Susijusi su akušerija, kurios objektas - nėštumas ir gimdymas, todėl daug ginekologų taip pat yra ir akušeriai. Šioje srityje galite gauti pagalbą visais ginekologiniais ir akušeriniais klausimais.


KODEL VERTA KONSULTUOTIS TELEKLINIKOJE?
  • Konsultacija iš namų – Teleklinikoje galite konsultuotis su gydytojais internetu visais Jums rūpimais sveikatos klausimais. Nereikės niekur vykti, todėl sutaupysite laiką ir transporto išlaidas.
  • Geriausi Lietuvos gydytojai – Teleklinikoje jus gaunate galimybę be eilių ir siuntimo konsultuotis su vienais iš geriausių savo srities specialistų Lietuvoje.
  • Greitas ir išsamus atsakymas – Konsultacijos atsakymą gausite greičiau nei per 24h, net jei užpildysite klausimyną savaitgalį ar ne darbo valandomis.
  • Galimybė konsultuotis anonimiškai – Jei pageidaujate, pildant klausimyną galite nurodyti konsultaciją pateikti anonimiškai. Tada gydytojas nematys jūsų vardo, pavardės ar kitų jūsų asmeninių detalių.

Konsultantai