Konsultacijų sąrašas


Šeimos Gydytojas

Šeimos gydytojas konsultuoja bendrosios sveikatos klausimais. Šeimos gydytojai konsultuoja daugeliu sveikatos klausimų, pavyzdžiui, apie įprastines ligas, skiepus, specialisto paskirtą gydymą, laboratorinių tyrimų atsakymus. Susirgus dažnai susiduriama su eilėmis pirminės sveikatos priežiūros istaigose, o išvykus - su pernelyg toli esančiais gydytojais.

 

Teleklinika yra vienintelis licenzijuotas nuotolinės medicinos centras Lietuvoje kur galite gauti aukščiausios kokybės šeimos gydytojo konsultaciją internetu. Naudojantis mūsų paslaugomis, visai nesvarbu, kur jūs esate, ar kokio ilgio eilė Jūsų šeimos klinikoje. Pas mus nėra eilių, todėl konsultaciją gausite greitai ir iš vienų geriausių šios srities specialistų.

 

Konsultuotis Teleklinikoje labai paprasta. Jums tereikia užsiregistruoti ir užpildyti klausimyną apie Jūsų nusiskundimus. Konsultantui prireikus papildomos informacijos, Jums bus atsiųstas elektroninis laiškas su prašymu papildyti savo konsultaciją. Taip pat, jei Jums gydytojo išvada bus neaiški ar nesuprantama, galėsite nemokamai dar kartą paklausti gydytojo, dėl konsultacijos patikslinimo. Atsakymą taip pat galėsite dar karta peržiūrėti prisijungę prie Teleklinika.lt svetainės.

 

Konsultacijos kaina: 10,79 €
Daugiau informacijos apie apmokėjimo būdus rasite čia
 
 

KODEL VERTA KONSULTUOTIS TELEKLINIKOJE?
  • Konsultacija iš namų – Teleklinikoje galite konsultuotis su gydytojais internetu visais Jums rūpimais sveikatos klausimais. Nereikės niekur vykti, todėl sutaupysite laiką ir transporto išlaidas.
  • Geriausi Lietuvos gydytojai – Teleklinikoje jus gaunate galimybę be eilių ir siuntimo konsultuotis su vienais iš geriausių savo srities specialistų Lietuvoje.
  • Greitas ir išsamus atsakymas – Konsultacijos atsakymą gausite greičiau nei per 24h, net jei užpildysite klausimyną savaitgalį ar ne darbo valandomis.
  • Galimybė konsultuotis anonimiškai – Jei pageidaujate, pildant klausimyną galite nurodyti konsultaciją pateikti anonimiškai. Tada gydytojas nematys jūsų vardo, pavardės ar kitų jūsų asmeninių detalių.

Konsultantai