Konsultacijų sąrašas


Dermatologas

Dermatologas konsultuoja apie veido ir kūno odos ligas, alergijas. Odos problemos pasitaiko dažnai, tačiau neretai žmonės pernelyg nuvertina savo simptomus ir dėl tokių nepatogumų, kaip dideles eiles, nepatogioje vietoje įsikūrusi klinika, laiko stokos, pasirenkama laukimo taktika arba savigyda. Tačiau didelė dalis odos ligų yra greitai progresuojančios, todėl ypatingai svarbi ankstyva diagnostika ir gydymas. Pastebėjus pirmuosius odos ligų simptomus (padidėjusią pigmentaciją, odos sausumą, alerginės reakcijas, bėrimą, niežėjimą ar naujo odos darinio atsiradimą), būtina dermatologo konsultacija.


Teleklinika yra vienintelis licenzijuotas nuotolinės medicinos centras Lietuvoje kur galite gauti aukščiausios kokybės dermatologo konsultaciją internetu, neišėję iš savo namų. Naudojantis mūsų paslaugomis, visai nesvarbu, kur jūs esate, ar kokio ilgio eilė yra dermatologijos klinikoje. Pas mus nėra eilių, todėl konsultaciją gausite greitai ir iš vienų geriausių šios srities specialistų. Taip pat sutaupysite savo laiką ir transporto išlaidas.


Konsultuotis Teleklinikoje labai paprasta. Jums tereikia užsiregistruoti ir užpildyti klausimyną apie Jūsų nusiskundimus. Konsultantui prireikus papildomos informacijos, Jums bus atsiųstas elektroninis laiškas su prašymu papildyti savo užklausą. Taip pat, jei Jums konsultanto išvada bus neaiški ar nesuprantama, galėsite nemokamai dar kartą paklausti konsultanto, dėl konsultacijos patikslinimo. Siekiant kokybiškos konsultacijos rekomenduojame prie klausimyno prisegti geros raiškos odos darinio nuotrauka. Kvalifikuoti Teleklinikos dermatologai pamatę kokybišką nuotrauką greitai diagnozuos ligą ir per 24 valandas pateiks Jums savo išvadą su rekomendacijomis dėl tolesnio gydymo proceso.

 

Konsultacijos kaina: 10,99 €
Daugiau informacijos apie apmokėjimo būdus rasite čia.
 

KODEL VERTA KONSULTUOTIS TELEKLINIKOJE?
  • Konsultacija iš namų – Teleklinikoje galite konsultuotis su gydytojais internetu visais Jums rūpimais sveikatos klausimais. Nereikės niekur vykti, todėl sutaupysite laiką ir transporto išlaidas.
  • Geriausi Lietuvos gydytojai – Teleklinikoje jus gaunate galimybę be eilių ir siuntimo konsultuotis su vienais iš geriausių savo srities specialistų Lietuvoje.
  • Greitas ir išsamus atsakymas – Konsultacijos atsakymą gausite greičiau nei per 24h, net jei užpildysite klausimyną savaitgalį ar ne darbo valandomis.
  • Galimybė konsultuotis anonimiškai – Jei pageidaujate, pildant klausimyną galite nurodyti konsultaciją pateikti anonimiškai. Tada gydytojas nematys jūsų vardo, pavardės ar kitų jūsų asmeninių detalių.

Konsultantai