Konsultacijų sąrašas


Kontracepcija

Ieškant tinkamsiausio kontracepcijos metodo, į iškilusius klausimus tiklsiausiai atsakys gydytojas ginekologas, besiremiantis daugiametėmis medicininės praktikos žiniomis bei naujausiais moksliniais tyrimais.

Prieš pritaikant tiksliausią metodą, būtina įvertinti, kuris iš esamų būdų būtų efektyviausias, atsižvelgiant į atskirus moters fiziologijos ar gyvensenos dėmenis, kaip antai sveikatos būklė, planuojamas nėštumas, fizinis aktyvumas, dienos rėžimas ir kt. Išsiaiškinus pirminę informaciją galima įvertinti, kuris metodas gali būti efektyviausias ir toleruotinas. Derėtų pabrėžti, jog tai, kas tinka draugėms ar giminaitėms – nebūtinai tiks atskiram, individualiam organizmui, tad kontracepcijos metodo pritaikomumo sprendimo nederėtų priimti tik reklaminiu požiūriu. Taip pat svarbu išskirti, jog net manant, kad šiuolaikinės informacinės priemonės suteikia pakankamai žinių šia tema – tačiau, vyraujantys mitai, jog nutrauktas lytinis aktas – savaiminis apsisaugojimas – netiesa. Tad labai svarbu įvertinti savo gyvensenos ypatumus, bei ateities planavimą, ir nesiremti vie tik televizijoje ar spaudoje išryškintomis reklamomis.

Sulig išsamiais atsakymais į rūpimus klausimus prasideda tikrasis efektyvios ir tinkamos kontracepcijos parinkimas. Drąsiai klauskite ginekologo visų, jums svarbių, klausimų apie kontracepciją. Teleklinikoje gausite Jus dominančią informaciją apie kontracepciją, patars Jums aktualiais kontracepcijos klausimais, bei padės išsirinkti efektyvią kontraceptinę priemonę, nesvarbu ar tai būtų spiralė, farmacinė ar kita kontracepcijos priemonė.

 


KODEL VERTA KONSULTUOTIS TELEKLINIKOJE?
  • Konsultacija iš namų – Teleklinikoje galite konsultuotis su gydytojais internetu visais Jums rūpimais sveikatos klausimais. Nereikės niekur vykti, todėl sutaupysite laiką ir transporto išlaidas.
  • Geriausi Lietuvos gydytojai – Teleklinikoje jus gaunate galimybę be eilių ir siuntimo konsultuotis su vienais iš geriausių savo srities specialistų Lietuvoje.
  • Greitas ir išsamus atsakymas – Konsultacijos atsakymą gausite greičiau nei per 24h, net jei užpildysite klausimyną savaitgalį ar ne darbo valandomis.
  • Galimybė konsultuotis anonimiškai – Jei pageidaujate, pildant klausimyną galite nurodyti konsultaciją pateikti anonimiškai. Tada gydytojas nematys jūsų vardo, pavardės ar kitų jūsų asmeninių detalių.

Konsultantai