Konsultacijų sąrašas


Dermatovenerologas

Dermatovenerologas diagnozuoja ir gydo venerologines odos ligas, nustato alergijas. Odos ir dermatovenerologines problemos pasitaiko dažnai, tačiau neretai žmonės pernelyg nuvertina savo simptomus ir dėl tokių nepatogumų, kaip dideles eiles, nepatogioje vietoje įsikūrusi klinika, laiko stokos arba paprasčiausio nepatogumo jausmo pasirenkama laukimo taktika arba savigyda. Tačiau didelė dalis dermatovenerologinių ligų yra greitai progresuojančios, todėl ypatingai svarbi ankstyva diagnostika ir gydymas. Pastebėjus pirmuosius dermatovenerologinius ligų simptomus (odos sausumą, alerginės reakcijas, bėrimą, niežėjimą ar naujo odos darinio atsiradimą), būtina dermatologo arba dermatovenerologo konsultacija.


Teleklinika yra vienintelis licenzijuotas nuotolinės medicinos centras Lietuvoje kur galite gauti aukščiausios kokybės dermatovenerologo konsultaciją internetu, neišėję iš savo namų. Naudojantis mūsų paslaugomis, visai nesvarbu, kur jūs esate, ar kokio ilgio eilė yra dermatovenerologijos klinikoje. Pas mus nėra eilių, todėl konsultaciją gausite greitai ir iš vienų geriausių šios srities specialistų. Taip pat sutaupysite savo laiką ir transporto išlaidas.


Konsultuotis Teleklinikoje labai paprasta. Jums tereikia užsiregistruoti ir užpildyti klausimyną apie Jūsų nusiskundimus. Gydytojui prireikus papildomos informacijos, Jums bus atsiųstas elektroninis laiškas su prašymu papildyti savo konsultaciją. Taip pat, jei Jums gydytojo išvada bus neaiški ar nesuprantama, galėsite nemokamai dar kartą paklausti gydytojo, dėl konsultacijos patikslinimo. Siekiant kokybiškos konsultacijos rekomenduojame prie klausimyno prisegti geros raiškos odos darinio nuotrauka. Kvalifikuoti Teleklinikos dermatovenerologai pamatę kokybišką nuotrauką greitai diagnozuos ligą ir per 24 valandas elektroniniu paštu pateiks Jums išvadą su rekomendacijomis dėl tolesnio gydymo. Atsakymą taip pat galėsite dar karta peržiūrėti prisijungę prie Teleklinika.lt svetainės.

 

Konsultacijos kaina: 10,99 €
Daugiau informacijos apie apmokėjimo būdus rasite čia.
 

KODEL VERTA KONSULTUOTIS TELEKLINIKOJE?
  • Konsultacija iš namų – Teleklinikoje galite konsultuotis su gydytojais internetu visais Jums rūpimais sveikatos klausimais. Nereikės niekur vykti, todėl sutaupysite laiką ir transporto išlaidas.
  • Geriausi Lietuvos gydytojai – Teleklinikoje jus gaunate galimybę be eilių ir siuntimo konsultuotis su vienais iš geriausių savo srities specialistų Lietuvoje.
  • Greitas ir išsamus atsakymas – Konsultacijos atsakymą gausite greičiau nei per 24h, net jei užpildysite klausimyną savaitgalį ar ne darbo valandomis.
  • Galimybė konsultuotis anonimiškai – Jei pageidaujate, pildant klausimyną galite nurodyti konsultaciją pateikti anonimiškai. Tada gydytojas nematys jūsų vardo, pavardės ar kitų jūsų asmeninių detalių.

Konsultantai