Konsultacijų sąrašas


Kardiologas

Kardiologas konsultuoja žmogaus širdies ir kraujagyslių sistemos veiklos sutrikimus. Širdies veiklos sutrikimai gali pasireikšti nepriklausomai nuo žmogaus amžiaus, o jų priežastys labai įvairios. Jiems gali turėti įtakos netaisyklinga mityba, stresas, pernelyg didelis darbo arba fizinis krūvis ir kitos priežastys. Ankstyva diagnozė gali padėti išvengti širdies ir kraujagyslių ligų ir jų komplikacijų.

 

Teleklinika yra vienintelis licenzijuotas nuotolinės medicinos centras Lietuvoje kur galite gauti aukščiausios kokybės kardiologo konsultaciją internetu. Naudojantis mūsų paslaugomis, visai nesvarbu, kur jūs esate, arba kokio ilgio eilė Jūsų poliklinikoje. Pas mus nėra eilių, todėl konsultaciją gausite greitai ir iš vienų geriausių šios srities specialistų.

Konsultuotis Teleklinikoje labai paprasta. Jums tereikia užsiregistruoti ir užpildyti klausimyną apie Jūsų nusiskundimus. Prireikus papildomos informacijos, Teleklinikos kardiologai atsiųs Jums elektroninį laišką su prašymu papildyti savo konsultaciją Teleklinika platformoje. Taip pat, jei Jums gydytojo išvada bus neaiški ar nesuprantama, galėsite nemokamai dar kartą paklausti konsultanto, dėl konsultacijos patikslinimo. Atsakymą taip pat galėsite dar karta peržiūrėti prisijungę prie Teleklinika.lt svetainės.

 

Konsultacijos kaina: 10,79 €
Daugiau informacijos apie apmokėjimo būdus rasite čia

KODEL VERTA KONSULTUOTIS TELEKLINIKOJE?
  • Konsultacija iš namų – Teleklinikoje galite konsultuotis su gydytojais internetu visais Jums rūpimais sveikatos klausimais. Nereikės niekur vykti, todėl sutaupysite laiką ir transporto išlaidas.
  • Geriausi Lietuvos gydytojai – Teleklinikoje jus gaunate galimybę be eilių ir siuntimo konsultuotis su vienais iš geriausių savo srities specialistų Lietuvoje.
  • Greitas ir išsamus atsakymas – Konsultacijos atsakymą gausite greičiau nei per 24h, net jei užpildysite klausimyną savaitgalį ar ne darbo valandomis.
  • Galimybė konsultuotis anonimiškai – Jei pageidaujate, pildant klausimyną galite nurodyti konsultaciją pateikti anonimiškai. Tada gydytojas nematys jūsų vardo, pavardės ar kitų jūsų asmeninių detalių.

Konsultantai